| Реєстрація | Вхід Понеділок, 29.04.2024, 20:33

Правила прийому до закладу

Зарахування дітей до ЗДО здійснюється керівником  закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

Прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти може організовуватися з використанням системи електронної реєстрації, запровадженої згідно з рішенням відповідного засновника державного (комунального) закладу дошкільної освіти.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Прийом  дитини до закладу освіти відбувається згідно електронної черги

Зареєструватись

та надання відповідних документів:

-медична картка;

-копія свідоцтва про народження дитини.