| Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.04.2021, 15:40

Полтавський дошкільний навчальний заклад 

(ясла - сад) № 65

«Школа здоров'я»

Вхід
Час та дата
20.04.2021
Загрузка ...
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
З якого віку дитина повинна відвідувати дитячий садок?
Всього відповідей: 20
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Випадкове фото
Погода

Освітні програми закладу

 

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

які  реалізується  в ПДНЗ (я-с) №65 «Школа здоровя»

Нова Освітня програма для дітей від двох до семи років "Дитина", рекомендована Міністерством освіти і науки України, пропонує дорослим - вихователям і батькам дітей дошкільного віку - вибудовувати освітній процес на основі врахування індівідуальних можливостей, здібностей і потреб дітей кожного вікового періоду.  Її зміст є науково виваженим, однак це не заперечує можливостей його варіювання залежно від темпу індівідуального розвитку дитини. Освітня програма "Дитина" скерована на розкриття особливостей розвитку й світоприйняття сучасних дітей та знаходження шляхів до взаєморозуміння та взаімодії з ними.

 Освітня програма розвитку «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку адресована педагогам дошкільних навчальних закладів та інших закладів, які надають освітні послуги у галузі дошкільної освіти, а також батькам вихованців та студентам вищих навчальних закладів. Зміст програми передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в таких спосіб, який забезпечує збалансований особистісний розвиток.

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку / [Н. В. Гавриш, Т. В. Панасюк, Т. О. Піроженко, О. С. Рогозянський, О. Ю. Хартман, А. С. Шевчук]; За заг. наук. ред. Т. О. Піроженко. – К. : Українська академія дитинства.

. Для забезпечення індивідуалізації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (за наявності) складається індивідуальна програма розвитку, що розробляється командою психолого-педагогічного супроводу.

Завідувач ДНЗ


Шматко
Лілія
ОлександрівнаСтаж безпосередньої педагогічної роботи: 22 роки.
Державні нагороди, звання: “Вихователь-методист”
Професійні та творчі здобутки: досвідчений, ініціативний педагог, має багаторічний досвід роботи.
Наші групи
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Локошко Д.А. © 2021-2015
Зробити безкоштовний сайт з uCoz