| Реєстрація | Вхід Вівторок, 30.04.2024, 00:54

Матеріально-технічне забезпечення закладу

ПДНЗ №65 «Школа здоровя»

Відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти.

Кожна вікова група має окреме приміщення, яке включає в себе ігрову кімнату, роздягальню, спальню, умивальну та туалетну кімнати.

Всі ці приміщення оснащені меблями, згідно віку дітей.

В ігрових кімнатах створені розвивальні осередки, робота в яких сприяє всебічному охопленню теми, яку обирає вихователь.

В осередках підібрані як іграшки так і розвивальні ігри промислового виробництва так і дидактичні посібники створені власноруч педагогами закладу.

Зміст середовища змінюється відповідно до пори року, тематики дня, рівня знань дітей.

Музична зала оснащена фортеп’яно, музичним центром, проектором, екраном  та  фліпчатом.

Комплектація спортивної зали здійснюється відповідно до вимог освітньої програ­ми і типового переліку спортивного обладнання в дошкільному навчальному закладі. В спортивній залі проводяться ранкова гімнастика та  заняття з фізичної культури під акомпонимент фортеп’яно.

Кабінет завідувача, методичний кабінет та музична зала оснащені ноутбуками, а кабінет діловода та завідувача господарством оснащені компютерами.  В закладі є в наявності  принтер та МФУ.