| Реєстрація | Вхід П`ятниця, 10.07.2020, 15:14

Полтавський дошкільний навчальний заклад 

(ясла - сад) № 65

«Школа здоров'я»

Вхід
Час та дата
10.07.2020
Загрузка ...
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
З якого віку дитина повинна відвідувати дитячий садок?
Всього відповідей: 14
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Випадкове фото
Погода

Річний звіт про діяльність закладу

   

Річний  звіт  керівника  ПДНЗ (я-с) № 65 «Школа здоров’я»

за 2018-2019 навчальний рік

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №65 «Школа здоров’я» розташований за адресою пров. Латишева 6. На 2017-2018 н.р. укомплектовано 11 вікових груп: 3 ясельні, 8 дошкільних. Кількість дітей – 230.

Режим роботи дошкільного закладу:

10,5 год. – 10 груп

12 год. – 1 група.

Заклад має типове приміщення де крім, групових кімнат має добре обладнаний музичний та фізкультурно-тренажерний зали, кімнату  по Основах безпеки життєдіяльності.

Педагогічний колектив згідно річного плану організовував повноцінну фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільному навчальному закладі шляхом забезпечення оптимальної життєдіяльності дітей, втілюючи в освітній процес здоров’язберігаючі компоненти. Педагоги впроваджували інноваційні педагогічні технології, удосконалювали роботу по формуванню соціальних та пізнавальних навичок дитини засобами освітнього впливу на дитячу особистість творчою грою. Крім того, вони активно підвищували теоретичний рівень та фахову підготовку, займалися самоосвітою.

    Організація освітнього процесу в закладі визначалася Базовим компонентом дошкільної та освітньою  програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

У ЗДО працює 22 педагога. З них мають вищу спеціальну педагогічну освіту 19 (86,4%), середню спеціальну – 2 ( 9,1%), базову вищу освіту -1 педагог( 4,5%).

Якісний склад педагогічних працівників закладу наступний:

  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст» - 7 (31,8%)
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії» - 5 (22,7%)
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» - 4 (18,1%)
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» - 6 (27,2%)
  • звання «вихователь-методист» - 1 (4,5%)

Педагогічний стаж складає

  • до 5 років – 3 (13,6%)
  • від 5 до 10 років – 6 (27,3%)
  • від 10 до 20 – 7 (31,8%)
  • від 25-40 – 6(27,3%)

     З метою підвищення теоретичного рівня та фахової майстерності педагогів у 2018-2019 н.р. було проведено організаційну роботу з атестації педагогів.          

     Атестацію пройшли вихователі з такими наслідками:

-  Легейда Л.К. -  присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» (чергова);

-  Піскова О.М - присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» (позачергова).

    Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу - активний учасник заходів міського методичного кабінету, конкурсів різних рівнів. Педагоги, які закріплені за міськими творчо-дидактичними лабораторіями, творчими групами активно працювали, щедро ділилися отриманою з колегами інформацією про цікаве й раціональне для застосування в педагогічній діяльності ЗДО.

      У вересні 2018 ЗДО отримав грамоту за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах у номінації «Кращі міські дошкільні навчальні заклади».

     В листопаді 2018р. педагоги закладу прийняли  активну участь у Дні педмайстерності на тему: «Художньо-естетичний розвиток дошкільника», метою якого було  підвищення фахової майстерності, розповсюдження передового досвіду, розвиток творчості педагогів, впровадження   інноваційних педтехнологій. У грудні 2018 р. взяли участь у методичній естафеті «Спільне коло» на базі ЗДО №40 «Ромашка» м. Полтава, представивши досвід роботи  на тему «Вплив здоровязбережувальних технологій на формування дитячого мовлення» для вихователів, що мають «вищу» кваліфікаційну категорію та звання «вихователь-методист».

       У лютому 2019 на базі нашого закладу була проведена педагогічна панорама «Вдосконалення цілісної інтегрованої  системи роботи ЗДО, як основи підвищення якісної освіти» для керівників ЗДО, НВК та СНВК за участю першого заступника начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради І. Надіної,  головного спеціаліста управління  О. Огоновської,  методистів ММК О. Васильєвої та О. Шептун.                         

       Наш заклад прийняв участь у міському параді «Полтава вишивана» та фестивалі квітково-овочевих композицій до Дня міста (вересень 2018).

      У лютому 2019 року вихованці старших груп «Бджілка», «Веселка» тасередньої «Чомусики», Лісовий Георгій, Карімова Лада  та Костерьов Ваня, прийняли  участь у  конкурсі дитячого малюнку «Омріяна Україна очима дітей» та отримали подяки, подарунки.

      У березні 2019 наш заклад отримав сертифікат учасника «Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (за підтримки Міністерства освіти та науки України).

       В закладі  для педагогів проводився постійнодіючий  семінари-практикум «У світі гри та фантазії», мета якого: розвивати уміння педагогів аналізувати роботу з дітьми під час організації сюжетно-рольових ігор, бачити позитивне і негативне, навчати розв’язувати суперечливі ситуації, які виникають під час ігор, збагачувати знання методів, прийомів та способів керівництва сюжетно-рольовою грою, удосконалювати педагогічну майстерність. Метою епізодичного семінару з проблеми   «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках розбудови Нової української школи» було  запровадження інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини в період дошкільного дитинства та старту Нової української школи, вивчення змісту та структури нових Державних стандартів дошкільної та початкової освіти. На занятті з елементами тренінгу «У пошуках внутрішнього вогню»  формували  у педагогів уявлення про симптоми емоційного виснаження,  знайомили  педагогів з методами та прийомами подолання синдрому професійного вигорання, створювали  умови для конструктивного спілкування.

     Провели  в закладі огляди-конкурси «Краща група з підготовки до навчального року», «Нестандартне фізкультурне обладнання», «Кращий квітник».

       В закладі організовувались виставки малюнків дітей з батьками:

«Моя Полтава, світ тебе побачив і заквітчав вінком твоє чоло!»

«Про безпеку дбай завжди»,

«Осені акорд прощальний»

«Зимова казка»,

 «Модні фантазії Весни»

 «Кольорова феєрія»,

«Пасхальний кошик».

   Проведено протягом навчального року з дітьми старших груп тематичні заняття: День Полтави, День української писемності та мови, День охорони праці, День екологічних знань, День юриста, День фізкультурника, День захисту дитини, День здоров’я.

    Весь освітній процес здійснювався, беручи до уваги Інструкцію з охорони життя і здоров’я дітей дошкільного віку. Певна робота проводилась з дітьми та їх батьками щодо попередження дитячого травматизму. Стало традицією проведення в жовтні та травні у дошкільному закладі «Тижня безпеки дитини дошкільного віку». Результати перевірок виконання вимог із питань охорони праці, техніки безпеки, протипожежної безпеки розглядалися на виробничих нарадах, зборах. Таким чином, контроль із питань охорони праці та безпеки діяльності в ДНЗ у 2018-2019 н.р. мав комплексний характер і вчасно реалізувався адміністрацією.

    Ключовим питанням у вирішенні адміністративно господарських питань є організація харчування. Завдяки суттєвому покращенню якості продуктів харчування та продовольчої сировини, що постачаються управлінням освіти, меню є оптимальним. Бракеражна комісія закладу суворо слідкує за якістю отриманих продуктів. В закладі щоденно складається меню за примірним двотижневим меню, з врахуванням кількості завезених продуктів, їх вартості, термінів їх реалізації, а також аналіз виконання нори харчування дітей. Про якість організації харчування свідчить антропометричні показники та низький рівень захворювань кишково-шлункового тракту.

Слід відмітити, що питання захворюваності, відвідування та харчування дітей систематично розглядалися на засіданнях при завідувачеві, аналізувалися показники та розроблялися заходи щодо їх покращення.

       Робота, яка проводилась в нашому садочку не відбулася б без підтримки батьків. Безперечно саме батьківський колектив є повноправними партнерами у роботі закладу. Саме завдяки вашим зусиллям, заклад має гарне матеріально-господарське забезпечення.

Завідувач ДНЗ


Шматко
Лілія
ОлександрівнаСтаж безпосередньої педагогічної роботи: 22 роки.
Державні нагороди, звання: “Вихователь-методист”
Професійні та творчі здобутки: досвідчений, ініціативний педагог, має багаторічний досвід роботи.
Наші групи
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Локошко Д.А. © 2020-2015
Зробити безкоштовний сайт з uCoz