| Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.04.2021, 14:38

«  Листопад 2020  »

Головна » 2020 » Листопад » 16 » Тиждень дорожнього руху
Тиждень дорожнього руху

Звіт про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

«Безпека дорожнього руху – це життя»

в ПДНЗ (ясла-садок) №65 «Школа здоровя»

На виконання наказу завідувача ПДНЗ (ясла-садок)  №78 о/д від 05.11.2020 року  «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху»  з 09 по 13 листопада 2020 року   проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.

Під час підготовки до Тижня безпеки дорожнього руху проведено ряд заходів:

-розроблений план проведення тижня в ЗДО;

-проведені заняття з елементами тренінгу з персоналом «Запобігання ДТП та надання домедичної допомоги постраждалим  внаслідок ДТП»;

-розроблені методичні рекомендації для педагогів по організації роботи з дітьми та батьками з зазначеного питання;

-розміщена інформація в куточку  для батьків;

-поновлені матеріали куточків в групах з  безпеки дорожнього руху;

-на території закладу є автомайданчик: макет  проїжджої частини дороги з пішохідними переходами.

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху проведено:

-заняття: «Безпека на дорозі-безпека життя»,  з малювання  «Безпека на дорозі»;

-бесіди: «Дорожні знаки – азбука водіїв та пішоходів», «Види транспорту», «Правила поведінки в транспорті»,  «Небезпека на дорозі», «Безпека на вулиці»;

- квести для дітей старшого дошкільного віку: «Дорожні знаки треба знати, щоб небезпеку розпізнавати»;

-вікторини: «Обовязки та права  пішоходів»

- спостереження : за транспортом, за вулицею, де знаходиться ЗДО, за рухом пішоходів, розглядання дорожніх знаків.

-перегляд мультиплікаційного  фільму про правила дорожнього руху «Уроки тітоньки Сови»;

-дидактичні ігри: «Червоний, жовтий, зелений», «Світлофор «Моргайко»», «Транспорт»;

-рухливі ігри: «Горобчики і автомобілі», «Ми-машини»,, «Стій! Увага! Йди!», «Червоний, жовтий, зелений»

-сюжетно-рольова  гра:  «Водії»;

-читання віршів та  творів художньої літератури: А. Іванова «Як нерозлучні друзі дорогу переходили», С.Носова «Автомобіль», О.Бондарева «Азбука безпеки»;

-моделювання проблемних ситуацій на дорозі;

-виставка  дитячого малюнка на тему: «Мій кращий друг – безпечний рух»;

-музично-спортивні розваги «Знає будь-яка дитина: йти не можна де машина»

- онлайн консультації, бесіди з батьками на теми: «Вулиця не любить», «Діти на дорозі».

Переглядів: 70 | Додав: dmz65pl | Рейтинг: 0.0/0

Локошко Д.А. © 2021-2015