| Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.04.2021, 15:25

«  Грудень 2020  »

Головна » 2020 » Грудень » 29 » Новорічні ранки
Новорічні ранки

Яскраве, феєричне – Свято Новорічне!

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли  довкола панує добра магія та казка. Для кожного з нас – це  один з найяскравіших,  найтепліших спогадів  дитинства.

В ПДНЗ (ясла-садок)№65 «Школа здоров`я»новорічну феєрію з  нетерпінням чекали діти та дорослі.                                                                                                                          Зустрічаючи свято, малята перетворилися на героїв відомих казок та мультфільмів.   Для красуні – ялинки малюки  подарували веселі новорічні пісні,  запальні танці та  ігри,які створили  незабутню святкову атмосферу.  Дітки-актори були центром уваги і сяяли  усмішками від гучних  аплодисментів своїх друзів . І, звичайно ж, казкові персонажі у виконанні дорослих подарували багато новорічних сюрпризів дітлахам.
         Враховуючи вимоги карантину, наші вихованці не змогли зустрітися

з Дідом Морозом особисто, але «зателефонували» в його резиденцію та спілкувалися  з ним в режимі  онлайн .

Святкування  Нового року в нашому закладі пройшло весело, змістовно та цікаво. Всі  присутні отримали море насолоди та позитивних емоцій.  Додому  поверталися зі справжнім новорічним настроєм та подарунками.

Нехай новорічні дива справдяться у кожній оселі!

Переглядів: 73 | Додав: dmz65pl | Рейтинг: 0.0/0

Локошко Д.А. © 2021-2015