| Реєстрація | Вхід П`ятниця, 19.04.2024, 13:02

«  Вересень 2020  »

Головна » 2020 » Вересень » 24 » День міста
День міста

День міста – це свято кожного з нас!

У обличчя будь-якого міста – це,  передусім, його жителі, його діти, адже саме вони будуть створювати майбутнє свого рідного міста.

Саме тому, заходи, що відбулися в Полтавському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №65 «Школа здоровя» були націлені, перш за все, на формування патріотичних почуттів наших дітей.

Слід відмітити, що святкування Дня міста відбувалося згідно до вимог сьогодення: окремо в кожній групі, на свіжому повітрі, з дотриманням необхідної дистанції, а також відповідно до Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Діти старших вікових груп створили музично-спортивне свято, що забезпечило піднесений настрій, емоційний комфорт та сприяло розвитку їх ігрової та пізнавальної діяльності. Свято було наповнене спортивними іграми, конкурсами, цікавими вікторинами.

У масштабі святкових заходів для всіх вікових груп відбувалися також цікаві ігрові подорожі, що сприяли збагаченню знань дітей про історію свого рідного міста.

Також дітлахи приготували свій подарунок Полтаві, взявши участь у конкурсі малюнків та малюнків на асфальті.

Яскравим доповненням до всіх заходів в нашому  закладі склала виставка поробок з використанням творчої фантазії наших батьків, що мала назву «Рідне місто моє, я кохаю тебе!»

Для полтавської малечі День міста – особливе свято, яке наповнене радістю та приємними сюрпризами. І хоча карантин дуже обмежує можливості святкування, педагогічному колективу нашого  закладу вдалося створити справжнє свято для маленьких вихованців.

Переглядів: 174 | Додав: dmz65pl | Рейтинг: 0.0/0